Výroba ušitá na míru

19.07.2018

Výroba ušitá na míru

Kvalita vítězící nad kvantitou v našich srdcích – takto bychom mohli definovat úsilí, které společně vkládáme od první hrsti ořechů až po samotný finální výrobek, abychom vyrobili to nejlepší, co jen můžeme.


Jako první krok si klademe za naši povinnost výběr těch nejkvalitnější ořechů z celého světa tak, abychom mohli být na svoji poctivou práci a výsledek dostatečně pyšní. Nekončíme však jen u ořechů, snahou je udržet kvalitu i při zvolení výběrových čokolád, kakaa, kávy, javorového sirupu, ale i kokosu a dalších ingrediencí. Jedním z hlavních pilířů je především čistě veganská produkce – právě pro ty z vás, kteří smýšlejí podobně jako my. A jsme neskutečně rádi, že můžeme takovou variantu nabídnout.


Kdykoliv dostaneme příležitost vás potěšit našim výrobkem a přistane nám požadavek na stole, pustíme se do práce a ořechy se nám pod rukami s radostí začínají měnit v delikátní másla. Vše z gruntu tak, jak to má být. Nic víc, tak jednoduché, a přitom dokonalé.


Když jsme s výrobou hotovi, nezbývá už nic jiného než jen vzít skleničku, zavřít a polepit ji. Jistě vás navíc potěší právě minimalistický design obalu a sklenice, které krásně podtrhují a ladí s našimi másly. I tento aspekt vedl k novému názvu společnosti, a to z NUTCASE, na BARENUTS. Prostě ořechy z Prostějova, jak zní tlukot našeho srdce.


S máslem se rozloučíme poté, co naposledy zkontrolujeme, aby bylo vše tak, jak má být – perfektní k odevzdání. Následně produkty vypouštíme do světa, ať si najdou své majitele, kteří se již těší na skvělý požitek. A co uděláte vy? Nic moc, stačí si jen přijít do našeho odběrového místa a gurmánský zážitek tak, jak jej vnímáme my, může zažít.


Jednoduché, že? Nic víc, nic míň. A o to nám především jde – to nejlepší pro váš prožitek, radost a spokojenost.


Děkujeme!


Luke a Tom

2